aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Donaldson filtr sklep

Baldwin, filtry - wysoka jakość oferowanych produktów

Baldwin jest amerykańskim producentem specjalizującym się w produkcji filtrów powietrza, paliwa, do kabin oraz oleju. To znana i ceniona firma, ciesząca się uznaniem wśród szeregu osób. Dlatego decydując się na zakup znajdujących się w naszej ofercie artykułów, możesz być pewien podjęcia najlepszej decyzji, z której będziesz w pełni zadowolony.

Marka przez cały czas się rozwija, proponując klientom najwyższej klasy rozwiązania, dzięki którym pojazd będzie sprawnie działał przez długi czas.

Filtry Baldwin - opinie

Oferowane filtry Baldwin cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze strony wybierających nasz sklep osób. Klienci doceniają je za jakość, atrakcyjne ceny oraz skuteczne działanie, co ma niebagatelne znaczenie dla codziennego użytkowania pojazdów.Masz kłopot z doborem filtra, zadzwoń - służymy pomocą w doborze!

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Filtry Baldwin - dlaczego ich wymiana jest tak ważna?

Jeśli chodzi o markę Baldwin, filtry dostępne w tej kategorii to wysokogatunkowe produkty, mające ogromne znaczenie dla odpowiedniego działania maszyny. Z biegiem czasu ulegają one naturalnemu zużyciu, w związku z czym ich systematyczna wymiana jest podstawą serwisowania pojazdu.

Do głównych rodzajów filtrów, jakie należy wymieniać w maszynach, należą te oczyszczające olej oraz powietrze. Pierwszy z wymienionych wpływa na filtrację oleju silnikowego i usuwanie szkodliwych zanieczyszczeń. Warto wymieniać go zgodnie z zaleceniami producenta, by samochód mógł sprawnie działać.

Filtr powietrza natomiast odpowiada za zatrzymanie wszelkich zanieczyszczeń, które mogłyby przedostać się do silnika. Można do nich zaliczyć zarówno pyły, jak i kurz.

Kolejnym bardzo ważnym typem filtra, którego stan należy kontrolować, jest ten oczyszczający paliwo. Jego zadaniem jest wyłapywanie cząsteczek unoszących się w oleju napędowym lub benzynie. Standardowy okres na wymianę wynosi od 15 do 50 tysięcy kilometrów.


Baldwin - 31.52 zł

Baldwin - 176.58 zł

Baldwin - 37.82 zł

Baldwin - 147.02 zł

Baldwin - 65.04 zł

Baldwin - 37.43 zł

Baldwin - 58.29 zł

Baldwin - 26.42 zł

Baldwin - 163.11 zł

Baldwin - 32.1 zł

Baldwin - 188.53 zł

Baldwin - 34.13 zł

Baldwin - 277.83 zł

Baldwin - 91.13 zł

Baldwin - 155.35 zł

Baldwin - 43.19 zł

Baldwin - 109.3 zł

Baldwin - 237.19 zł

Baldwin - 70 zł

Baldwin - 116.27 zł

Baldwin - 86.58 zł

Baldwin - 17.95 zł

Baldwin - 111.45 zł

Baldwin - 25.85 zł

Baldwin, filtry - dlaczego warto je wybrać?

Tworzenie filtra od podstaw pozwala na kontrolowanie całego procesu na każdym etapie. Firma Baldwin znana jest z produkcji wysokiej jakości produktów, a jej cel obejmuje wypuszczanie na rynek komponentów spełniających normy w ramach specyfikacji OEM.

Co więcej, wszystkie artykuły wytwarzane przez Baldwin są starannie sprawdzane w nowoczesnym centrum technicznym, a następnie kompleksowo testowane w terenie.

Dlaczego warto zdecydować się na zakupy na naszej stronie?

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie profesjonalizm oraz rzetelność. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, doskonale znającymi się na swojej pracy. Proponujemy szeroki wybór najlepszych filtrów do szeregu pojazdów, wśród których znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań.

W pracy stawiamy na solidną i kompleksową obsługę klienta, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań możesz się z nami skonsultować. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi oraz pomożemy w dokonaniu optymalnego wyboru. Dzięki temu cały proces przebiegnie sprawnie, a Ty będziesz w pełni usatysfakcjonowany z wyboru naszego sklepu.