Logo aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Filtry do samochodów ciężarowych

Filtry do samochodów ciężarowych

Oferowane w sklepie filtry do samochodów ciężarowych są produktami wysokiej klasy, pochodzącymi od zaufanych producentów. Na aj-filtry.pl kupisz sprawdzone i pełnowartościowe części wspomagające system filtracji pojazdu. Zaopatrzysz się m.in. w filtry do ciągników siodłowych, samochodów dostawczych i vanów, samochodów ciężarowych, autobusów, autokarów, wozów strażackich, a także mikrobusów, żurawi leśnych, czy wózków widłowych.


Jesteśmy tu dla Ciebie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uprościliśmy obsługę strony sklepu. Staramy się, żeby zakupy stały się dla Ciebie jeszcze prostsze. Wpisując w oknie wyszukiwania markę oraz oznaczenie modelu Twojej maszyny dowiesz się, jakie produkty możemy Ci zaproponować.

W ofercie sklepu znajdują się m.in.: filtr hydrauliczny, filtr kabinowy - węglowy (filtr hydrauliki), osuszacz powietrza, separator powietrze/olej, tłumik, filtr paliwa (filtr benzyny), a także taśma filtrująca, odpowietrznik, filtr kabinowy, filtr powietrza, czy filtr wody/cieczy.

Producenci, którym zaufaliśmy

Dbamy o to, żeby wszystkie sprzedawane przez nas części charakteryzowały się wysoką jakością i trwałością. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, dbającymi o najmniejszy detal wytwarzanych elementów.

Na aj-filtry.pl możesz zamówić produkty do m.in. następujących marek maszyn: Caterpillar, Ford, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Volvo.

Warto zauważyć, że nasze filtry do ciężarówek dobrze sprawdzają się w pojazdach poruszających się wśród dużego zapylenia. Klienci montują w samochodach ciężarowych zarówno produkty oryginalne, jak i zamienniki nieodbiegające jakością od pierwowzorów.

Produkty oferowane na aj-filtry.pl są solidne i trwałe, co bez wątpienia wpłynie na dłuższe życie Twojego pojazdu.

Dbaj o pojazd - pamiętaj o filtrach

Sprzedawane przez nas filtry do samochodów ciężarowych są bardzo wytrzymałe, ale jak każda nowa część mają określony czas eksploatacji. Zaniedbania w zakresie ich wymiany mogą doprowadzić do uszkodzenia innych podzespołów, zwiększając zawodność pojazdu. W szczególności awarii może ulec m.in. układ wtryskowy, silnik, cylindry silnika, a także układ hydrauliczny.

Naprawa u mechanika z reguły jest kosztowna i znacznie przewyższa cenę wymiany poszczególnych filtrów. Podsumowując częste zakupy i stosowanie nowych części w ciężarówce zmniejsza prawdopodobieństwo awarii pojazdu, a co za tym idzie, pozbawia Cię nieoczekiwanych kosztów.

Bez względu na to, czy potrzebny Ci jest filtr do maszyny budowlanej, filtr do samochodu ciężarowego, czy filtr do maszyny rolniczej, zakupy na aj-filtry.pl po prostu Ci się opłacą.