aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Donaldson filtr sklep

Filtry Donaldson

Filtry marki Donaldson to produkty, po które powinna sięgnąć każdy, dla kogo najważniejsza jest najwyższa jakość komponentów w pojeździe. Firma powstała w 1915 roku już od wielu lat dostarcza na rynek najwyższej jakości komponenty do maszyn rolniczych, zyskujące uznanie wielu klientów na całym świecie.

Również w naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta filtrów powietrza Donaldson. Ze względu na niezwykle bogaty wybór z pewnością każdy klient znajdzie tu produkt najlepiej dostosowany do swoich preferencji oraz potrzeb.Masz kłopot z doborem filtra, zadzwoń - służymy pomocą w doborze!

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Donaldson — filtry o długiej tradycji

Marka Donaldson jest obecna na rynku już od ponad 100 lat. Niezwykle duże doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że z roku na rok oferuje swoim klientom coraz doskonalsze produkty, dostosowane do wymagań najnowocześniejszych maszyn.

Firma cały czas monitoruje sytuację na rynku oraz śledzi nowinki techniczne. Dzięki temu może zapewnić swoim klientom rozwiązania na miarę ich aktualnych potrzeb oraz wymagań.

Filtry do maszyn Donaldson — gwarancja jakości

Tym, co wyróżnia filtry Donaldson spośród konkurencji, jest ich najwyższa jakość wykonania. Do produkcji wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały. Dzięki temu są nie tylko bardzo wytrzymałe i mają długą żywotność, ale również zapewniają bezbłędne działanie maszyny rolniczej. Każdy filtr Donaldson jest projektowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki temu klienci mają pewność, że sięgają wyłącznie po sprawdzone, jakościowe produkty.

Głównym zadaniem filtra jest wychwytywanie zanieczyszczeń, które mogłyby dostać się do komory silnika. Produkty Donaldson z tego zadania wywiązują się bezbłędnie. Wszystko dzięki zastosowaniu rozwiązań, które wychwytują nawet najmniejsze drobinki mogące spowodować niepoprawne działanie układu paliwowego czy też obniżać jakość powietrza w kabinie maszyny.

Daje to gwarancję, że kierowca takiego pojazdu zyska szansę pracy w komfortowych warunkach, a jednocześnie nie będzie musiał martwić się o stan techniczny maszyny.


Donaldson - 173.13 zł

Donaldson - 28.61 zł

Donaldson - 62.3 zł

Donaldson - 37.93 zł

Donaldson - 67.11 zł

Donaldson - 69.78 zł

Donaldson - 50.23 zł

Donaldson - 77.97 zł

Donaldson - 159.85 zł

Donaldson - 42.84 zł

Donaldson - 102.09 zł

Donaldson - 44.99 zł

Donaldson - 62.69 zł

Donaldson - 45.17 zł

Donaldson - 75.55 zł

Donaldson - 79.97 zł

Filtry Donaldson — opinie

Filtry Donaldson są cenione zarówno przez doświadczonych kierowców, jak i tych początkujących, którzy poszukują najlepszych rozwiązań do swoich maszyn. Tym, co zasługuje na uwagę w przypadku tych komponentów, jest ich niezaprzeczalna jakość.

Najlepszym potwierdzeniem solidności są liczne opinie zadowolonych użytkowników. Klienci cenią sobie przede wszystkim precyzję wykonania, długą żywotność oraz rozsądne ceny, które przekonują nawet najbardziej wymagające osoby.

Filtry Donaldson — sklep

W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór filtrów Donaldson. W ofercie znajdują się komponenty oczyszczające paliwo, olej, powietrze czy elementy hydrauliczne. Dzięki szerokiemu asortymentowi każdy klient z pewnością znajdzie produkt najlepiej dostosowany do swoich potrzeb oraz rodzaju posiadanej maszyny.

W przypadku wystąpienia problemu z wyborem odpowiedniej części nasi doświadczeni pracownicy z pewnością pomogą znaleźć potrzebny komponent.