aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
SF Filter sklep

SF, Filtry - zaufany producent

SF-Filter jest znanym i cenionym producentem między innymi filtrów oleju, kabinowych, hydraulicznych czy cieczy chłodziwa. Każdy produkt powstaje pod nadzorem posiadających bogatą wiedzę specjalistów, co przekłada się na najwyższą jakość i solidną konstrukcję.

Oferowane przez nas filtry mają szerokie spektrum zastosowań, w związku z czym doskonale sprawdzą się w przypadku zarówno maszyn rolniczych, jak i budowlanych. Co więcej, SF-Filter to szwajcarska marka znana z wysokogatunkowych, precyzyjnie wykonywanych produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Korzyści płynące z inwestycji

Znajdujące się w naszym asortymencie produkty są niezwykle użytecznymi rozwiązaniami, a ich systematyczna wymiana jest konieczna w celu zapewnienia sprawnego działania maszyny. Dostępne u nas filtry SF przyczyniają się do efektywnej pracy bez zbędnych przeszkód, skutecznie przedłużając żywotność pojazdu.

W naszej gamie produktów znajduje się szeroki wybór najlepszych akcesoriów, które z łatwością można dopasować do wykorzystywanych maszyn. Dzięki nim silnik w urządzeniu będzie odznaczał się bezawaryjnym działaniem, co przyczyni się do znaczącego przedłużenia jego żywotności.


SF Filter - 70.95 zł

SF Filter - 25.41 zł

SF Filter - 42.82 zł

SF Filter - 52.12 zł

SF Filter - 90.93 zł

SF Filter - 21.39 zł

SF Filter - 153.05 zł

SF Filter - 88.3 zł

SF Filter - 670.53 zł

Dlaczego wymiana filtrów SF jest tak ważna?

Zanieczyszczone filtry są dużym obciążeniem dla każdej maszyny rolniczej oraz budowlanej. Mają bowiem niebagatelny wpływ na zwiększenie zużycia paliwa, a także spadek mocy silnika.

Bez regularnej wymiany może dojść do trwałego uszkodzenia poszczególnych elementów w pojeździe, co przekłada się na częstszą konieczność przeprowadzania napraw lub dokonywania inwestycji w nowe podzespoły.

Kiedy należy wymienić filtr w maszynie?

Częstotliwość wymiany filtrów uzależniona jest od różnych czynników, do których można zaliczyć zarówno zalecenia ze strony producenta, jak i intensywność eksploatacji maszyny. Standardowo warto wykonywać tę czynność dwa razy do roku, by zyskać pewność, że całość będzie odpowiednio funkcjonowała.

Niezwykle ważny jest również zakup produktów od renomowanego producenta, jakim niezaprzeczalnie jest SF-Filters. Dzięki temu zyskasz większą gwarancję bezawaryjności oraz łatwości montażu.

Oferowane przez nas filtry SF są bardzo ważnym elementem składającym się na sprawne działanie maszyny. W związku z tym należy o nie regularnie dbać. Natomiast wymieniając produkt na nowy, zapewnisz sobie zarówno lepszą wydajność, jak i bezpieczeństwo podczas pracy.

Filtry SF - opinie

Zaproponowane na naszej stronie internetowej filtry hydrauliczne SF, oleju czy paliwa cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze strony klientów. Są one wynikiem ich jakości, skuteczności i atrakcyjnych cen, które dodatkowe skłaniają do bliższego zapoznania się z przedstawionym przez nas asortymentem.

Dlaczego my?

Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientów, którzy przykładają uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Zapewniamy solidną, profesjonalną obsługę o wysokich standardach, służąc fachowym doradztwem i szeregiem cennych porad.

Ponadto posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę, a w swoich działaniach kierujemy się satysfakcją klienta.