aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry do Claas Mercator

Claas Mercator 75 to popularny i ceniony kombajn zbożowy, którego funkcjonalność przekłada się na usprawnienie pracy tysięcy rolników. Aby zapewnić mu odpowiednią sprawność oraz zadbać o wydajność jego pracy, konieczna jest jednak regularna wymiana wszystkich filtrów – w te wygodnie zaopatrzysz się w naszym sklepie, nie martwiąc się o ich jakość.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, w tym na przykład filtr oleju do Claas Mercator 75, zostały stworzone z solidnych materiałów. Dzięki temu wyróżniają się pod względem skuteczności i żywotności.

Filtr oleju, Claas Mercator 75 – dla dłuższego życia silnika

Regularna wymiana filtra oleju w Claas Mercator 75 to niezwykle istotna kwestia. Odpowiada on bowiem za usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, które się w nim znajdują, a tym samym chroni silnik przed uszkodzeniem. Zbyt rzadka wymiana lub jej brak wiąże się natomiast z pogorszeniem właściwości smarnych oraz szybszym zużywaniem się jednostki napędowej.

Każdy filtr oleju do Claas Mercator 75 dostępny w naszej ofercie to wyrób wysokiej klasy, który wyróżnia się pod względem doskonałej precyzji filtracji. Na oferowanych przez nas produktach można polegać również w przypadku maszyn pracujących w dużym zapyleniu.

Stawiamy na rozwiązania proponowane przez uznanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować dobrą jakość, trwałość i funkcjonalność każdego filtra oleju do Claas Mercator 75.

Dobry filtr paliwa, Claas Mercator 75 – gwarancja prawidłowej pracy jednostki napędowej

Znajdujące się w układzie paliwowym zanieczyszczenia w poważny sposób zaważają na jego wydajności – za ich usuwanie jest odpowiedzialny filtr paliwa. W Claas Mercator 75 tego rodzaju komponent powinien być cyklicznie wymieniany. W przeciwnym razie można się spodziewać awarii w obrębie układu paliwowego.

Każdy filtr paliwa do Claas Mercator 75, który dostępny jest w naszym asortymencie, cechuje się pełną kompatybilnością ze wskazanym modelem kombajnu. Producenci zadbali o optymalne, szczegółowe dopasowanie kształtu i budowy komponentów.

Te jakościowe części poradzą sobie z zatrzymaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń – od kurzu po produkty korozji – dbając o wydajne funkcjonowanie maszyny.

Filtr powietrza, Claas Mercator 75 – odpowiednia moc silnika, mniejsze zużycie paliwa

Każda jednostka napędowa potrzebuje do działania nie tylko paliwa, ale również powietrza, które umożliwia zajście procesu spalania. To właśnie z tego względu należy bezwzględnie pamiętać o wymianie filtra powietrza. Claas Mercator 75 to niewątpliwie świetny kombajn. Jednak aby prace na roli mogły przebiegać sprawnie i bezproblemowo, regularna wymiana tego elementu jest konieczna.

Każdy oferowany przez nas filtr powietrza do Claas Mercator 75 został zaprojektowany tak, aby przyczyniać się do utrzymania optymalnej mocy jednostki napędowej, a jednocześnie do zmniejszania zużycia paliwa. Co więcej, podobnie jak wszystkie inne komponenty z naszej oferty wyróżnia się bardzo dobrą jakością, która idzie w parze z korzystną, przystępną ceną.