aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Fleetguard filtr sklep

Filtry Fleetguard to specjalistyczne elementy układów filtracyjnych, stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym, w tym w pojazdach ciężarowych, maszynach budowlanych, rolniczych oraz przemysłowych. Dzięki odpowiedniej budowie stosowane są do oczyszczania, a więc kompleksowej ochrony silników i układów napędowych przed zanieczyszczeniami.

Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność produktów tej marki, można stwierdzić, że są one zdecydowanie warte swojej ceny. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znalazły się najlepsze filtry, dzięki którym wymiany elementu można dokonać bardzo szybko i bezproblemowo.

Fleetguard - filtry dla najbardziej wymagających

Popularność filtrów Fleetguard zdecydowanie nie jest przypadkowa, jako że zostały przygotowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. System filtracyjny usuwa zanieczyszczenia znajdujące się w pobieranym powietrzu, takie jak kurz, pyłki i inne drobne cząsteczki. Czystość bowiem jest niezwykle ważna dla zachowania optymalnej wydajności silnika szczególnie w trudnych warunkach.

Zapylenie związane z pracami w terenie w długofalowej perspektywie negatywnie wpływa na stan silnika, z czego doskonale zdaje sobie sprawę profesjonalna marka Fleetguard. Filtry dostępne w naszej ofercie chronią jednostkę napędową przed uszkodzeniem, dostarczając dobrze oczyszczone powietrze.Masz kłopot z doborem filtra, zadzwoń - służymy pomocą w doborze!

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Filtracja oleju silnikowego - filtry Fleetguard, sklep internetowy aj-filtry.pl

W ofercie marki oprócz filtrów powietrza znajdują się również części przeznaczone do oczyszczania oleju. Mają one za zadanie na bieżąco usuwać wszelkie zanieczyszczenia z systemu smarowania silnika.

Skuteczna filtracja oleju pozwala zachować jego czystość, minimalizując jednocześnie ryzyko nadmiernego zużycia elementów roboczych całego układu. To właśnie stanowi jedną z najważniejszych zalet stosowania olejowych filtrów Fleetguard. A sklep internetowy aj-filtry.pl to najlepsze źródło nowoczesnych systemów tego typu, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Umożliwiamy zakup odpowiedniej części nawet bez wychodzenia z domu, tym samym ułatwiając cały proces wymiany. Już po odebraniu swojego zamówienia można przystąpić do zaplanowanej wcześniej naprawy.


Fleetguard - 69.57 zł

Fleetguard - 23.04 zł

Fleetguard - 123.54 zł

Fleetguard - 170.38 zł

Fleetguard - 181.08 zł

Fleetguard - 115.53 zł

Fleetguard - 91.68 zł

Fleetguard - 158.95 zł

Fleetguard - 194.56 zł

Fleetguard - 88.78 zł

Fleetguard - 40 zł

Fleetguard - 95.13 zł

Fleetguard - 85.24 zł

Fleetguard - 140.59 zł

Fleetguard - 131.33 zł

Fleetguard - 74.02 zł

Fleetguard - 104.22 zł

Fleetguard - 134.66 zł

Fleetguard - 30.34 zł

Fleetguard - 60.77 zł

Fleetguard - 293.67 zł

Fleetguard - 69.75 zł

Fleetguard - 86.32 zł

Fleetguard - 83.58 zł

Filtry Fleetguard - opinie na temat elementów do filtracji paliwa i płynów chłodzących

Marka Fleetguard produkuje również filtry do paliwa, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chronić układ paliwowy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem zanieczyszczeń. Dobrze działające komponenty minimalizują również ryzyko zabrudzenia wtryskiwaczy, pomagając tym samym utrzymać optymalną wydajność silnika.

Bardzo ważne jest również zwrócenie uwagi na oczyszczanie płyny chłodniczego. Filtry Fleetguard ułatwiają utrzymanie tej cieczy w czystości, co wpływa pozytywnie na pracę całego układu. Ryzyko przegrzewania się silnika podczas pracy utrzymuje się na dużo niższym poziomie, jeśli przeprowadzana jest regularna wymiana filtra do płynów chłodzących.