Logo aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 882 757 054
Masz pytania zadzwoń!
tel. 882 757 054
Filtry do maszyn budowlanych

Filtry do maszyn budowlanych

Oferowane przez nas filtry do maszyn budowlanych charakteryzują się wysoką jakością oraz brakiem wad fabrycznych. Sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzonych producentów, do których mamy pełne zaufanie. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. filtry do koparki, ładowarki, podnośnika i platformy, żurawia, dźwigu, betoniarki, a także ładowarki teleskopowej, czy spycharki.


Wszystko czego potrzebujesz

Staramy się, żeby obsługa strony była wyjątkowo prosta i intuicyjna, dlatego przygotowaliśmy dla klientów wyszukiwarkę produktów. Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania markę oraz oznaczenie modelu Twojej maszyny budowlanej, a poznasz wszystkie dostępne warianty zakupów.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.: filtr hydrauliczny (filtr hydrauliki), odpowietrznik, separator powietrze/olej, tłumik, osuszacz powietrza, filtr paliwa (filtr benzyny), filtr wody/cieczy, filtr kabinowy - węglowy, a także taśmę filtrującą, filtr kabinowy, czy filtr powietrza.

W razie problemów z zamówieniem zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Filtry od sprawdzonych producentów

Zapewniamy, że wszystkie produkty oferowane na stronie są solidne oraz trwałe. Przeznaczone są do uznanych marek maszyn budowlanych m.in.: Atlas, Atlas Copco, Bobcat, Bomag, Caterpillar, Hitachi, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Liebherr, Manitou, New Holland, Terex, Volvo.

Na ofertę sklepu składają się wyłącznie produkty pochodzące od rzetelnych i sprawdzonych firm. Wśród nich znajdziesz zarówno produkty oryginalne, jak i zgodne z nimi zamienniki.

Daj maszynie dłuższe życie

Sprzedawane przez nas produkty są odpowiednie także do montowania w maszynach budowlanych pracujących w dużym zapyleniu. Musisz pamiętać jednak, że nawet najlepsza część w końcu ulega zużyciu, dlatego należy ją odpowiednio często wymieniać.

Regularna wymiana elementów układu filtracji ma pozytywny wpływ na czas eksploatacji poszczególnych podsystemów, a w konsekwencji całego pojazdu.

Wymieniaj filtry - chroń maszynę

Częsta wymiana komponentów chroniących wnętrze pojazdu przed szkodliwymi pyłami, wspomaga działanie: układu wtryskowego, silnika, układu hydraulicznego, a także cylindrów silnika.

Nie trudno obliczyć, że w sytuacji awarii, cena naprawy tych części oraz układów znacznie przewyższa koszt wymiany filtrów. Nie ważne, czy potrzebny jest Ci filtr do maszyny budowlanej, filtr do maszyny rolniczej, czy filtr do samochodu ciężarowego, w każdym przypadku zakup na pewno Ci się opłaci.

Hurtownia filtrów do maszyn budowlanych

Jesteś zainteresowany współpracą B2B? Skontaktu się z nami aby ustalić szczegółowe warunki współpracy hurtowej. Zostań naszym stałym klientem i dokunuj zakupów na najlepszych warunkach. Czym więcej kupujesz tym lepszą ofertę możemy Ci zapewnić.


Filtry do maszyn budowlanych

Filtry Caterpillar

Ciężki sprzęt z logo Cat to wysokiej jakości inwestycja, która może zwiększyć Twoją długoterminową produktywność. Jeśli szukasz sposobów na wykonanie większej ilości pracy w krótszym czasie, rozważ zalety wyboru nowego sprzętu budowlanego firmy Cat. Sprzęt Caterpillar wyznacza standardy w branży budowlanej. Linia produktów Cat składająca się z ponad 300 maszyn do pracy w ciężkim terenie. Od lat pozostaje liderem, wspierająć klientom w zaspokajaniu ich potrzeb za pomocą trwałego i niezawodnego sprzętu. W naszej ofercie pełna gamaproduktów - filtry do Caterpillar.

Filtry CAT

  • filtry caterpillar
  • filtry do caterpillar
  • filtry do cat
  • caterpillar filtry
  • filtr cat
  • filtr powietrza cat