Filtr Hydrauliczny SH87202V
SH 87202 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 471 / 465 mm
Średnica / Długość: 99 / 41 / 41 mm