Filtre Hydraulique SH67881V
do CATERPILLAR 6060
SH 67881 V
( cena bez VAT: )
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 108 / 91 mm
Średnica / Długość: 74 / 53 / 39.500 mm