Logo aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtr paliwa P811

25,07 zł

( cena bez VAT: 20,38 zł )
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: Mann Filter


kurier - płatność z góry 16,49 zł / 24h
kurier - pobranie 17,99 zł / wysyłka w 24h
przy zakupie powyżej 690 zł dostawa za darmo

Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.

Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
Zastosowanie w maszynach:
Nr. porównawcze:
3.22002, 6610706202, 6.0690.68.8.0101, 81.12503-0018, EK404, 3005806, 598.450.088-8, TP574, ACD53, FC3196, AM043904, FJSJ32P2Z, Z62543, 3I-1212, FD1271, MF121, E10KPD10, 35333, A3440927405, 6.0541.29.1.0006, 81.12503-0063, 9930450, OBGF-84/138.2, 661-073-6130, 3201438, 611-070-6202, 1457431313, P551173, WGF009, 1168398, 243327, 6130736130, N1142, Q1H4115, F2604,

Wymiary produktu (mm)

83

13

13

146

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ASTON-MARTIN 80 034 701
AUWAERTER 598.450.0888
AUWAERTER 801.160.157
BOMAG 5711726
BORGWARD 243327
BUESSING 801150237
BUESSING 801160157
CLAAS 1330381
CLAAS 133038.0
CLAAS 133038.1
CLARK MICHIGAN 3201438
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1168398
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1175893
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1181061
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1289054
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 9951241
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) Q1H4115
DORMAN BK429/4
EVOBUS/SETRA 5.894.520.800
EVOBUS/SETRA 8.319.101.119.0
EVOBUS/SETRA 8.319.101.200
EVOBUS/SETRA 8.319.126.161.0
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82177074
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 8508111
FORD 5 004 838
FUCHS 1168398
FUCHS 1168498
GENERAL MOTORS (GM) 7984348
GMEINDER 40600169
GUELDNER 9831606
HANOMAG-HENSCHEL 4774515
HANOMAG-HENSCHEL 513173000
HANOMAG-HENSCHEL 5984520800
HANOMAG-HENSCHEL 6260152271
HITACHI B405364
HYUNDAI CONSTRUCTION 24749026
HYUNDAI CONSTRUCTION 65125035004
IHC / CASE IH 1133275R1
IHC / CASE IH 244575R91
IHC / CASE IH 3029245
IHC / CASE IH 3029245R91
IHC / CASE IH 3055272R91
IHC / CASE IH 3055650
IHC / CASE IH 3055650R91
IHC / CASE IH 3059244
IHC / CASE IH 3059245
IHC / CASE IH 3059245R91
IHC / CASE IH 3059245R92
IHC / CASE IH 3132015
IHC / CASE IH 3132015R92
IHC / CASE IH 318887C92
ISUZU 6 110 706 201
ISUZU 6 110 706 202
ISUZU 6110736130
IVECO 1289054
IVECO 9930450
KAELBLE 6502115
KAELBLE 40600169
KAELBLE 40700148
KAWASAKI 9 951 241
KOMATSU 6 110 706 201
KOMATSU 6 110 706 202
KOMATSU 6110736113
KOMATSU 6110736130
KOMATSU 6127716090
KOMATSU 6610736130
KRAUSS-MAFFEI 81.12503.0018
LIEBHERR 5502263
LIEBHERR 5502268
LINDE 9831606
MAN 81.000000246
MAN 81.125030018
MAN 81.125030021
MAN 81.125030022
MAN 81.125030042
MAN 81.125030048
MAN 81.125030054
MAN 81.125030063
MASSEY-FERGUSON 2914220M1
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4 773 515
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4774015
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4774515
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 3 554 700 192
MWM 6.0541.14.0.0003
MWM 6.0541.14.2.0005
MWM 6.0541.14.2.0012
MWM 6.0541.29.1.0006
MWM 6.0690.68.8.0101
POCLAIN 8888622
RENAULT TRUCKS (RVI) 3005805
RENAULT TRUCKS (RVI) 3005806
RENAULT TRUCKS (RVI) 24151119
RENAULT TRUCKS (RVI) 24152005
RENAULT TRUCKS (RVI) 24866092
RENAULT TRUCKS (RVI) 4125030018
RENAULT TRUCKS (RVI) 5984520800
RENAULT TRUCKS (RVI) 81125030018
SAURER 8508111
SCANIA 152875
SCHLUETER 21314
STEYR-DAIMLER-PUCH 5.402.08.001.BO1
STEYR-DAIMLER-PUCH 540.20.80.B01
STEYR-DAIMLER-PUCH 614.08.0739
STEYR-DAIMLER-PUCH 614.09.0739
THERMO KING 111690
TORO 4701246
VM (MOTORI VM) 4531012
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 233897
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 2338978
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6607576
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 7233897
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 74406
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 76649
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 78288
WEBASTO - SPHEROS 64878A
BALDWIN PF231
BALDWIN PF950
BALDWIN PF963
BOSCH 1457431101
BOSCH 1457431115
BOSCH 1457431202
BOSCH 1457431240
BOSCH 1457431250
BOSCH 1457431270
BOSCH 1457431271
BOSCH 1457431273
BOSCH 1 457 431 313
BOSCH 1457431320
BOSCH 1 457 431 326
BOSCH 1457431336
BOSCH 1457431360
BOSCH 9451037406
BOSCH 9451037409
BOSCH 9879993000
BOSCH F026402012
BOSCH FJSJ18S1Z
BOSCH FJSJ20S1Z
BOSCH FJSJ21S11Z
BOSCH FJSJ25S1Z
BOSCH FJSJ28S1Z
BOSCH FJSJ31P2Z
BOSCH FJSJ32P2Z
BOSCH FJSJ32U9Z
DONALDSON P550861

Filtr paliwa P 811 to wysokiej klasy wyrób pochodzący od sprawdzonego i rzetelnego dostawcy Mann Filter. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, wytrzymałością oraz uniwersalnym zastosowaniem. Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany.

Dbając o trafność zakupów, przy opisie produktu wyszczególniono unikalny numer katalogowy, pochodzący od producenta części. Dodatkowym wsparciem dla klienta jest przygotowana przez nas lista pojazdów, do których pasuje Filtr paliwa P811.

Filtr pochodzi od zaufanego i rzetelnego dostawcy. Produkt jest odpowiedni do zamontowania w maszynie pracującej w warunkach wysokiego zapylenia.

Sklep aj-filtry.pl jest sprawdzonym i uczciwym dostawcą. Posiada 100% pozytywnych opinii na portalu allegro i cieszy się zaufaniem klientów. Oferujemy także maksymalnie szybką wysyłkę zamówienia. Bardzo często paczka jest przekazywana do nabywcy jeszcze w dniu zapłaty.

Wystawiamy FV do każdego zamówienia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta poprzez e-mail lub telefon.


Szyby do ciągników rolniczych aj-szyby.pl Szyby do ciągników rolniczych aj-szyby.pl
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
24h
Darmowa dostawa w naszym sklepie
Darmowa dostawa
już od 690 zł
Zamienniki
Filtr paliwa (wkład) SK3955
SF
27.01 zł w magazynie
Filtr paliwa P550861
Donaldson
22.72 zł w magazynie
Filtr paliwa P550861
Donaldson
22.72 zł w magazynie
Wkład filtra paliwa PM802
Filtron
8.73 zł w magazynie
Filtr paliwa P811x
Mann Filter
25.04 zł w magazynie
Filtr paliwa E10KPD10
Hengst
25.13 zł w magazynie
Filtr paliwa 1457431270
Bosch Filtry
21.48 zł w magazynie
Filtr paliwa 12-343230006
Meyle
19.4 zł w magazynie
Oryginalne numery podano jedynie dla celów porównawczych. Wyżej wymienione części są to części zamienne.