Filtr Hydrauliczny SH87757V
SH 87757 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 1043 / 1030 / 1018 mm
Średnica / Długość: 79 / 64.500 / 63 mm