Filtr hydrauliczny  SH 87715 V do KEESTRACK ARGO
Filtr hydrauliczny SH87715V
do KEESTRACK ARGO
SH 87715 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 364 / 351 / 343 mm
Średnica / Długość: 79 / 64.500 / 46 mm