Filtr Hydrauliczny SH87602V
SH 87602 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 372 / 350 mm
Średnica / Długość: 138 / 99 / 95 mm