Filtr Hydrauliczny SH87172V
SH 87172 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 429 / 424 mm
Średnica / Długość: 79 / 42 mm