Filtr hydrauliczny  SH 87158 V
Filtr hydrauliczny SH87158V
SH 87158 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 330 / 325 mm
Średnica / Długość: 78 / 42.500 mm