Filtr Hydrauliczny SH74002V
SH 74002 V
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
ILOŚĆ ZAWORÓW BY-PASS 1
Wysokość: 144 / 131 / 124 mm
Średnica / Długość: 74 / 43 / 33.500 mm