Filtr Hydrauliczny  SH 62054 V do TEREX TA 3.5 SH
Filtr Hydrauliczny SH62054V
do TEREX TA 3.5 SH
SH 62054 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 105 / 101 mm
Średnica / Długość: 60 / 24 mm