Filtr Hydrauliczny SH57158V
SH 57158 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 114 mm
Średnica / Długość: 51 / 23 mm