aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 884 800 551
Masz pytania zadzwoń!
tel. 884 800 551
Filtr powietrza  CF 1600

Filtr powietrza CF1600

CF 1600

176,27 zł

( cena bez VAT: 143.31 zł )

174,51 zł  cena dla zarejestrowanych
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Mann Filter
dostępność: dostępny
wysyłka: od 12,99 zł
darmowa dostawa: od 399 zł
zwrot: do 21 dni


Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Zamienniki - Filtr powietrza
Zastosowanie w maszynach:

Wymiary produktu (mm)

A 

161

B 

145

C 

17

D 

152

H 

471

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BOMAG 5821000
CLAAS 000.072.239.0
CLAAS 007.223.91
CLAAS 072239.0
CLAAS 072239.1
CLAAS 353760.0
CLAAS 722391
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 12154940
EVOBUS/SETRA 8.319.095.138
FAUN 4134419
FRISCH 1470721
IVECO 1905620
LIEBHERR 510659308
MAN 81.084050011
MAN 81.084050013
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 40946104
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 3880947104
MWM 6.0690.16.7.0111
NEW HOLLAND (CNH) 9811231
SCANIA 368017
STEYR-DAIMLER-PUCH 991.14.19.0025
SULLAIR 10003221
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11033785
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1,10E+11
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11110152
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 111101523
WIRTGEN GROUP 41924
Ingersoll Rand 92035955
Sullair 10003221
Jenbacher Werke  

Nr. porównawcze:
FA860, 9750, LXS44, 3.18513, 00722390, LXS44/1, SA14473, AF4523, WGA325S, 5106593-08, 27.130.00, 534158, 01319366, ARM87-0012, A3880947104, 534157, 00722391, 11033785, AS860, R130, HF347, P777551, SW3845, AF3104, 12154940, AS15471, S1307A, 11110152-3, HP462, P775371, FA3111, 0000722390, 81.08405-0011, 81.08405-0013, 247-AR,


Szyby do ciągników rolniczych agro-szyby.pl Szyby do ciągników rolniczych agro-szyby.pl
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
24/48h
Darmowa dostawa w naszym sklepie
Darmowa dostawa
już od 399 zł
Informacje o zastosowaniu produktu w maszynach pochodzą od producenta filtra. Nie gwarantujemy ich pełnej poprawności – przed zakupem prosimy o weryfikację zgodności z dokumentacją techniczną lub numerem OEM.
Oryginalne numery podano jedynie dla celów porównawczych. Wyżej wymienione części są to części zamienne.