aj-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 884 800 551
Masz pytania zadzwoń!
tel. 884 800 551
Filtr powietrza  CF 100

Filtr powietrza CF100

CF 100

80,88 zł

( cena bez VAT: 65.76 zł )
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Mann Filter
dostępność: dostępny
wysyłka: od 12,99 zł
darmowa dostawa: od 399 zł
zwrot: do 21 dni


Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Zamienniki - Filtr powietrza
Zastosowanie w maszynach:

Wymiary produktu (mm)

A 

57

C 

42

D 

55

H 

238

 

LISTA ZASTOSOWAŃ  NUMERY PRODUCENTÓW 
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1180868
HAKO 682 420
Ingersoll Rand 80804842
Ingersoll Rand 22130280
Ingersoll Rand 80804842
JOHN DEERE EPC046507
KAESER 6.3526.0
KUBOTA K318182251
SANDVIK 89732119
SCHAEFF 5.501.660.948
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 80804842
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 80858392
WIRTGEN GROUP 2127069
 

Nr. porównawcze:
EPC046507, AES2915, AF26388, DGM/L10, 89732119, HP2551, , MD-7780S, 80804842, L-57/232.0, 49968, E1500LS, 682420, K3181-82250, SA17085, 80858392, 1534641, SH63161, SN40094, 22130280, RA6043, 27.509.00, P780018, K3181-82251, RS3991, 55071791, FA3353, 1180868, AF25726, SW3819, S80S, SL8385, 5.501.660.948, HF5026Elyaf, CF100,


Szyby do ciągników rolniczych agro-szyby.pl Szyby do ciągników rolniczych agro-szyby.pl
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
24/48h
Darmowa dostawa w naszym sklepie
Darmowa dostawa
już od 399 zł
Informacje o zastosowaniu produktu w maszynach pochodzą od producenta filtra. Nie gwarantujemy ich pełnej poprawności – przed zakupem prosimy o weryfikację zgodności z dokumentacją techniczną lub numerem OEM.
Oryginalne numery podano jedynie dla celów porównawczych. Wyżej wymienione części są to części zamienne.