Filtr paliwa  SN 40018 V do NEW HOLLAND CR 6090
Filtr paliwa SN40018V
do NEW HOLLAND CR 6090
SN 40018 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 54 / 51 mm
Średnica / Długość: 76 / 76 mm