Filtr oleju  SO 10106 do FIAT IVECO F5CE0485A
Filtr oleju SO10106
do FIAT IVECO F5CE0485A
SO 10106
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
ZAWÓR PRZECIW ZWROTNY 2
ZAWÓR BY-PASS 1
D7 GWINT: 1 M27X2
Wysokość: 95 / 93 / 7 mm
Średnica / Długość: 95 / 93 / 70.500 mm
Waga: 0.520 kg
Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Zamienniki - Filtr oleju
 Zastosowanie w maszynach:
- NEW HOLLAND W 80 C
- NEW HOLLAND W 80 BTC
- NEW HOLLAND W 70 C
- NEW HOLLAND W 70 BTC
- NEW HOLLAND W 60 C
- NEW HOLLAND W 60 BTC
- NEW HOLLAND W 50 C
- NEW HOLLAND W 50 BTC
- NEW HOLLAND TD 5030
- NEW HOLLAND TD 5020
- NEW HOLLAND TD 5.85 TMR
- NEW HOLLAND TD 5.85
- NEW HOLLAND TD 5.85
- NEW HOLLAND TD 4040 F
- NEW HOLLAND TD 4040 E
- NEW HOLLAND TD 4030 F
- NEW HOLLAND TD 4020 F
- NEW HOLLAND T 5.95
- NEW HOLLAND T 5.95
- NEW HOLLAND T 5.120 NA ELECTRO COMMAND
- NEW HOLLAND T 5.120 ISO ELECTRO COMMAND
- NEW HOLLAND T 5.120
- NEW HOLLAND T 5.115
- NEW HOLLAND T 5.110 NA ELECTRO COMMAND
- NEW HOLLAND T 5.110 ISO ELECTRO COMMAND
- NEW HOLLAND T 4050 V
- NEW HOLLAND T 4050 F
- NEW HOLLAND T 4040 V
- NEW HOLLAND T 4040 F
- NEW HOLLAND T 4030 V
- NEW HOLLAND T 4030 N
- NEW HOLLAND T 4020 V
- NEW HOLLAND T 4.95 V
- NEW HOLLAND T 4.95 V
- NEW HOLLAND T 4.95 PREMIUM
- NEW HOLLAND T 4.95 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.95 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.90 N
- NEW HOLLAND T 4.85 V
- NEW HOLLAND T 4.85 PREMIUM
- NEW HOLLAND T 4.85 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.85 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.85 F
- NEW HOLLAND T 4.80 V
- NEW HOLLAND T 4.75 V
- NEW HOLLAND T 4.75 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.75 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.75 N
- NEW HOLLAND T 4.75 N
- NEW HOLLAND T 4.75 F
- NEW HOLLAND T 4.75 F
- NEW HOLLAND T 4.65 V
- NEW HOLLAND T 4.65 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.65
- NEW HOLLAND T 4.55 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.55 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.115 POWERSTAR
- NEW HOLLAND T 4.105 V
- NEW HOLLAND T 4.105 PREMIUM
- NEW HOLLAND T 4.105 N
- NEW HOLLAND T 4.105 F
- NEW HOLLAND L 223
- NEW HOLLAND C 227 NH