Filtr hydrauliczny  SH 87784 V do STILL RX 70-25
Filtr hydrauliczny SH87784V
do STILL RX 70-25
SH 87784 V
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 201 / 177 mm
Średnica / Długość: 46.500 / 37 / 26 mm