Filtr Hydrauliczny SH87741V
do FRANCE ELEVATEUR 4'AXE
SH 87741 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 142 / 131 / 121 mm
Średnica / Długość: 54 / 44 / 28 mm