Filtr hydrauliczny  SH 87713 V
Filtr hydrauliczny SH87713V
SH 87713 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 242 / 232 / 222 mm
Średnica / Długość: 54 / 44 / 28 mm