Filtr Hydrauliczny SH87609V
SH 87609 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 924 / 900 mm
Średnica / Długość: 136 / 98 / 94.500 mm