Filtr hydrauliczny  SH 75200 V
Filtr hydrauliczny SH75200V
SH 75200 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 210 / 206 mm
Średnica / Długość: 57 / 24.500 mm
Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Wymiary:
D1: 57.000
D2: 24.500
H1: 210.000
H2: 206.000
Nr. porównawcze:
HY13652-V, SH75200V, 0009831658, 0095D020BNHCV, 8680313, HD622/3,
H:210MM 15µ OU/ODER