Filtr hydrauliczny  SH 74243 V
Filtr hydrauliczny SH74243V
SH 74243 V
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
ZAWÓR BY-PASS 1
Wysokość: 276 / 262 / 256 mm
Średnica / Długość: 94 / 57 / 46.500 mm