Filtr hydrauliczny  SH 67916 V do AGRIFAC CONDOR CLEREANCE
Filtr hydrauliczny SH67916V
do AGRIFAC CONDOR CLEREANCE
SH 67916 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
ZAWÓR BY-PASS 1
D7 GWINT: 1 1"-12UNF
Wysokość: 228 / 227 / 3 mm
Średnica / Długość: 97 / 95 / 70 mm
Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Wymiary:
ZAWÓR BY-PASS: 1.000
D1: 97.000
D2: 95.000
D7 FILET 1: 1"-12UNF