Filtr Hydrauliczny  SH 62054 V do BENFORD 3500 PS/H
Filtr Hydrauliczny SH62054V
do BENFORD 3500 PS/H
SH 62054 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 105 / 101 mm
Średnica / Długość: 60 / 24 mm