Filtr Hydrauliczny SH53330V
SH 53330 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 102 / 100 / 96 mm
Średnica / Długość: 94 / 47 / 30 mm