Filtr Hydrauliczny  SH 87710 V
Filtr Hydrauliczny SH87710V
SH 87710 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 142 / 131 / 121 mm
Średnica / Długość: 54 / 44 / 28 mm