Filtr Hydrauliczny  SH 74246 V
Filtr Hydrauliczny SH74246V
SH 74246 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 266 / 255 mm
Średnica / Długość: 95 / 57 / 57 mm