Filtr Hydrauliczny  SH 51337 V
Filtr Hydrauliczny SH51337V
SH 51337 V
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 212 / 203 mm
Średnica / Długość: 80 / 42 / 42 mm