Filtr Hydrauliczny  SH 51281 V
Filtr Hydrauliczny SH51281V
SH 51281 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 136 / 126 / 119 mm
Średnica / Długość: 60 / 37.500 / 26 mm