Filtr powietrza ECC065001
ECC 065001
( cena bez VAT: )
producent: Donaldson
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Zamienniki - Filtr powietrza
Zastosowanie w maszynach:
Średnica wylotu50.8 mm (2.00 inch)
Maksymalna średnica korpusu165 mm (6.50 inch)
Długość korpusu101.6 mm (4.00 inch)
Std. test skutecznościISO 5011
Przepływ znamionowy – zakres nis.2.7 m³/min (95 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres śr.3.1 m³/min (109 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres wys.4 m³/min (141 cfm)
Ograniczenie – zakres nis.102 mm H2O (4.02 inch H2O)
Ograniczenie – zakres śr.152 mm H2O (5.98 inch H2O)
Ograniczenie – zakres wys.203 mm H2O (7.99 inch H2O)