Filtre Hydraulique  SH 66076 V
Filtre Hydraulique SH66076V
SH 66076 V
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 152 / 150 mm
Średnica / Długość: 81.500 / 36 mm