Filtr hydrauliczny  SH 57121 V
Filtr hydrauliczny SH57121V
SH 57121 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 207 / 203 mm
Średnica / Długość: 78 / 42 mm